Informacje o nas

Kim jesteśmy

Marka Menalux to standard w dziedzinie worków do odkurzaczy, filtrów i akcesoriów do urządzeń AGD. Wytwarzamy części zamienne, które ułatwiają utrzymanie odkurzacza i domu w czystości. Naszą misją jako firmy jest upewnienie się, że utrzymanie czystości w domu jest proste, wygodne i niedrogie. Dzięki naszym niezawodnym innowacjom dbamy o czystość domów i ekologię.

Nasze produkty są wytwarzane przez firmę Electrolux, jednego z największych światowych producentów urządzeń AGD. Obecność obu marek na rynku i doświadczenie sprawiły, że zyskaliśmy status jednej z głównych firm w dziedzinie odkurzaczy i worków do odkurzaczy.

Innowacje sprzyjające zdrowemu środowisku w domu

Części zamienne, które ułatwiają utrzymanie odkurzacza i domu w czystości.

W domu powinna zawsze panować zdrowa atmosfera ze świeżym powietrzem – niezależnie od miejsca zamieszkania i modelu odkurzacza.

To dlatego produkujemy worki do odkurzaczy, filtry i akcesoria zgodne z szeregiem marek, które pozwalają na ograniczenie zanieczyszczeń w domu i przedłużają żywotność urządzeń.

Oznaczenia kolorystyczne

Wszystkie produkty na tej stronie oraz opakowania są oznaczone kolorem zgodnych marek.

Marka i model

Nazwę marki i modelu można znaleźć z tyłu obudowy odkurzacza.

Materiał DURAFLOW™ Fresh

Materiał DURAFLOW™ Fresh

Wysokiej jakości worki do odkurzacza Menalux są wykonane z materiału DURAFLOW™ Fresh.

Za sprawą nowoczesnej technologii zapobiegają unoszeniu się nieprzyjemnego zapachu w domu w trakcie odkurzania i po odkurzaniu. Cechuje je dłuższy okres eksploatacji i pomagają zachować wysoki poziom siły ssania, aż do całkowitego zapełnienia.  Materiał DURAFLOW™ Fresh gwarantuje wysoki poziom filtracji i zdrowsze środowisko w domu.

Zwalcza nieprzyjemny zapach

Za sprawą materiału DURAFLOW™ Fresh nieprzyjemny zapach jest usuwany, a worek do odkurzacza na dłużej zachowuje świeżość.

 

Worki do odkurzacza Menalux składają się z trzech warstw: 
Pierwsza z nich zatrzymuje cząsteczki i ogranicza ich ilość unoszącą się w powietrzu. 
Druga jest nasączona naturalnym olejkiem, który pomaga trwale neutralizować nieprzyjemny zapach i wychwytuje molekuły. 
Trzecia pomaga utrzymać czyste i wolne od szkodliwych cząsteczek powietrze.

Do 50% dłuższy okres eksploatacji

Syntetyczne worki do odkurzacza DURAFLOW™ Fresh mają do 50% dłuższy okres eksploatacji niż normalne worki papierowe. Jest to spowodowane specjalną strukturą materiału, która sprawia, że worek lepiej utrzymuje zawartość i jednocześnie nie ogranicza siły ssania w miarę napełniania się.

Doskonała filtracja zapewniająca zdrowe środowisko w domu

Wysokiej jakości syntetyczny materiał DURAFLOW™ Fresh zapewnia optymalny przepływ powietrza i skuteczniejszą filtrację niż papierowe worki do odkurzacza. Oznacza to, że worki do odkurzacza DURAFLOW™ Fresh są idealne dla osób cierpiących na alergie i zapewniają zdrowe środowisko w domu. Zastosowanie innowacyjnej technologii uszczelniania sprawia ponadto, że te worki do odkurzacza można w higieniczny sposób utylizować.

Jakość potwierdzona certyfikatem TÜV.

Przetestowane i certyfikowane.

 

Syntetyczne worki do odkurzacza Menalux zostały przetestowane przez firmę TÜV Rheinland Group, co stanowi prawdziwą gwarancję jakości. Firma TÜV Rheinland Group przetestowała i certyfikowała worki DURAFLOW™ Fresh pod kątem następujących kryteriów: siła ssania, okres eksploatacji i wydajność filtrowania.

 

Oznacza to, że niezależny i renomowany instytut, cieszący się zaufaniem konsumentów, przetestował worki do odkurzacza DURAFLOW™ Fresh i potwierdził ich bezpieczeństwo i jakość.