Informacje o Menalux

Menalux® to marka dedykowanych akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych produkowanych przez firmę Electrolux — jednego z największych na świecie producentów urządzeń dla gospodarstw domowych. Marka Menalux jest obecna na całym świecie, a produkcja i sprzedaż jej produktów opiera się na wieloletnim doświadczeniu.

Oprócz szerokiej gamy innowacyjnych worków i akcesoriów do wszystkich współczesnych marek odkurzaczy Menalux® oferuje materiały eksploatacyjne i akcesoria do małych i dużych urządzeń AGD, co oznacza, że zaspokaja wszystkie potrzeby związane z ich użytkowaniem w domu.

Jakość i innowacyjność zawsze były siłą napędową dla rozwoju naszych produktów. Innowacyjny syntetyczny materiał, z którego wykonane są worki DURAFLOW™ Fresh, zapewnia dłuższy okres ich użytkowania przy jednocześnie stale wysokiej sile ssania, niezależnie od stopnia napełnienia worka, oraz lepszej filtracji dla zapewnienia zdrowszego powietrza w domu. Menalux® to pierwszy producent syntetycznych worków na kurz, który poddał swoje produkty ocenie TÜV Rheinland Group. Jej pozytywna opinia jest prawdziwą gwarancją wysokiej jakości.

System kolorów Menalux®

Szybki i łatwy wybór! Wiele osób ma problem ze znalezieniem odpowiedniego worka na kurz. Dzięki systemowi kolorów Menalux® jest to teraz bardzo łatwe! Sprawdź, jakim kolorem jest oznaczona marka ...

DURAFLOW™ Fresh

DURAFLOW™ Fresh — niezwykły syntetyczny worek do odkurzacza

JAKOŚĆ POTWIERDZONA PRZEZ TÜV

Menalux® to pierwszy producent syntetycznych worków na kurz, który poddał swoje produkty ocenie TÜV Rheinland Group. Jej pozytywna opinia jest prawdziwą gwarancją wysokiej jakości. TÜV Rheinland ...